Smluvní dokumentace  pro domácnosti

Smluvní dokumentace
pro domácnosti

V případě, že jste se rozhodli uzavřít smlouvu s naší společností, pokračujte prosím podle následujících pokynů

  • Vytiskněte všechny náležité dokumenty ve dvou vyhotoveních
  • Vyplňte zvýrazněné kolonky
  • Podepište všechny formuláře
  • Přiložte kopii nebo originál Vaší poslední faktury za odběr plynu / elektřiny (originál Vám bude vrácen zpět s námi podepsanou smlouvou)
  • Pokud máte se současným dodavatelem uzavřenou smlouvu na dobu určitou, je potřeba nám oznámit datum, kdy tato smlouva končí. Uvedenou informaci zjistíte u Vašeho současného dodavatele na základě písemného dotazu.
  • Získané vyjádření prosím zašlete společně s vámi podepsanou smlouvou s naší společností.

Adresa, na kterou můžete odesílat vyplněné smlouvy:
LAMA energy a.s., Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí.

Naši pracovníci zákaznického centra doplní nezbytné chybějící údaje ve smlouvě a jedno námi podepsané vyhotovení odešlou zpět na Vaši doručovací adresu.

Vzor vyplněné smlouvy pro domácnosti

Smlouva

smlouva

Plná moc

plná moc

V případě, že máte více odběrných míst, stačí vyplnit přílohu pro plyn a doplnit EIC kódy odběrných míst do plné moci. Pro více odběrných elektrické energie vyplňte tuto přílohu a doplňte do plné moci EAN kódy odběrných míst.

Pro správné zobrazení dokumentů ve formátu pdf doporučujeme mít nainstalovánu aktuální verzi programu Adobe Reader, který můžete stáhnout zde.

Ke stažení

Obchodní podmínky


Smluvní dokumentace pro Gas International s.r.o.

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.