Pro média

Kontakty pro média

Kontakt media@lamaenergy.cz je určen výhradně pro média a marketingovou spolupráci.

Pro technické a obchodní dotazy se prosím obraťte na naše zákaznické centrum zakaznik@lamaenergy.cz.

O LAMA energy

Důležité informace o společnosti LAMA energy najdete v sekci O nás a Kontakt

Loga

Lama energy logo ke stažení – pozitivní (.png)

Lama energy ke stažení – pozitivní (.ai)

Lama energy ke stažení – negativní (.png)

Lama energy ke stažení – negativní (.ai)

Lama energy ke stažení – černé (.png)

Lama energy ke stažení – černé (.ai)


Jsme součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Tradiční český dodavatel levného plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

Staráme se o 100% kondici Vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

V našem portfoliu najdete řešení pro komunitní energetiku, energetický management, dispečerské řízení a nabízíme i software řešení pro docházkový systém.

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exklusivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.