Podpora pro domácnosti

Podpora pro domácnosti

Potřebujete poradit s vyúčtováním, zálohami nebo hledáte dokument? Se vším vám poradíme, jsme tu pro vás.

časté dotazy

Časté dotazy a odpovědi

Připravili jsme odpovědi na nejčastěji otázky, které nám naši zákazníci posílají. Kolik budu platit za plyn nebo elektřinu? Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem?


Zjistit více

LAMA energy

Portál Moje LAMA

V našem novém zákaznickém portálu vyřídíte své záležitosti online snadno a rychle. Portál vám umožní mít přehled nad zálohami, vyúčtováním nebo odstávkami.


Zjistit více

Ke stažení

Dokumenty ke stažení

Všechny potřebné dokumenty a smlouvy na jednom místě ke stažení. Ceníky elektřiny a plynu, distribuce a služeb, formuláře, obchodní podmínky.


Zjistit více

Zajímavosti

Zajímavosti a novinky

V energetice se pohybujeme roky. Články vám dají všechny informace a trendy z oblasti energetiky. Jsme odborníci na elektřinu, zemní plyn a fotovoltaiku.


Zjistit více

zastropování ceny

Informace o zastropování ceny

Zastropování cen energií je opatření, které omezuje růst cen elektřiny a plynu, které stanoví maximální hodnotu těchto komodit.


Zjistit více

úsporném tarifu

Informace o úsporném tarifu

Zrušení povinných fakturační poplatek za obnovitelné zdroje a zavedení úsporného tarifu s automatickou slevou na elektřinu a zemní plyn pro domácnosti.


Zjistit více

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.