Změňte dodavatele energií a ušetřete tisíce korun ročně

Změňte dodavatele energií a ušetřete tisíce korun ročně

Změňte dodavatele energií a ušetřete tisíce korun ročně

Výběr správného dodavatele energií je klíčový. Nejen z hlediska spolehlivých dodávek elektřiny a plynu, ale také pro vaši peněženku. Změnou dodavatele můžete ročně ušetřit tisíce korun. Jaké faktory jsou při výběru nového dodavatele nejdůležitější?

Cena energií

Základem je porovnat nabídky různých dodavatelů. Nezaměřujte se pouze na cenu za jednotku energie (kWh), ale všímejte si také stálých měsíčních poplatků a dalších potenciálních nákladů.

Spokojenost ostatních zákazníků

Proklepněte si dodavatele online a podívejte na recenze a zkušenosti stávajících zákazníků. Spokojenost se zákaznickým servisem, rychlost řešení problémů a kvalita komunikace jsou aspekty, které vám mohou ušetřit mnoho starostí.

Flexibilita a smluvní podmínky

Zjistěte si, jaké jsou možnosti v případě změny tarifu nebo odstoupení od smlouvy. Vyhněte se dlouhodobým závazkům bez možnosti výhodné změny či ukončení smlouvy. V dnešní době se mohou podmínky na trhu měnit velmi rychle, a flexibilita dodavatele je proto zásadní. Zvažte, jestli pro vás není vhodnější krátkodobá fixace cen energií jakou nabízí český dodavatel energií LAMA energy. Tarify bez závazku s třicetidenní výpovědní lhůtou a fixovanou cenou na jeden měsíc mohou vyjít výhodněji.

Bonusy pro nové zákazníky

Někteří dodavatelé nabízejí pro nové zákazníky uvítací bonusy, které mohou představovat výraznou úsporu. LAMA energy novým zákazníkům jako bonus dává možnost využít internetovou televizi na 1 rok zdarma. To samo o sobě představuje další několikatisícovou úsporu ročně. 

Změna dodavatele energií se může zdát jako složitý a zdlouhavý proces. Mnoho dodavatelů však v dnešní době nabízí kompletní servis včetně vyřízení všech formalit. Věnujte tedy výběru dodavatele energií čas, může se vám to mnohonásobně vrátit ve formě ušetřených finančních prostředků.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.