Sloučení Gas International s LAMA energy

Sloučení Gas International s LAMA energy

Sloučení Gas International s LAMA energy

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že s účinností ke dni 1. 7. 2023 došlo ke sloučení obchodní společnosti Gas International s.r.o. s obchodní společností LAMA energy a.s., IČO: 28262026, sídlem Gudrichova 763, Hradec nad Moravicí, PSČ 747 41, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 4065. Obchodní společnost LAMA energy a.s. patří, stejně jako společnost Gas International s.r.o., do obchodní skupiny LAMA ENERGY GROUP (www.lamagroup.cz).

Společnost LAMA energy a.s. se tak stala s účinností ode dne 1. 7. 2023 Vaším novým dodavatelem energií. V důsledku této změny nemusíte podnikat jakékoliv kroky, jelikož Vaše stávající smlouvy, které jste měli uzavřené se společností Gas International s.r.o., zůstávají v platnosti, a bez jakékoliv změny zůstávají sjednané ceny, číslo bankovního účtu a variabilní symbol pro platby, jakož i sjednaná doba trvání smlouvy.

Jakékoliv dotazy jsme připraveni Vám zodpovědět na zákaznické lince 553 759 669, 533 427 301 nebo 800 991 199 dostupné v pracovní dny od 8:00 do 17:00, nebo na e-mailové adrese zakaznik@lamaenergy.cz.

Věříme, že budete spokojeni i se společností LAMA energy a.s., stejně jako jste před tím byli spokojeni se společností Gas International s.r.o.

Vaše LAMA energy a.s.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.