Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Patnáct měsíců. Tak dlouho se v České republice potýkáme s pandemií koronaviru, při které bylo více než kdy jindy potřeba lidské sounáležitosti a solidarity. Dopady toto onemocnění totiž nemělo jen na ty, kteří jím onemocněli, ale bez nadsázky lze říct, že se poslední rok nějakým způsobem podepsal na každém z nás.

Dopady pandemie

Pomineme-li dlouhodobé zdravotní následky, o kterých hovoří drtivá většina těch, kteří toto onemocnění prodělali, zmínit musíme i ekonomické dopady.

Ohroženou skupinou jsou i senioři

Pandemie se tak dotýká i těch, kterých by se za jiných okolností dotknout nemusela, a to právě probíhajícím zdražováním. Ohroženou skupinou jsou i senioři, kteří sice před více jak půl rokem obdrželi od státu jednorázový příspěvek ve výši 5000 Kč, ten však ve většině případů padl na výdaje spojené s Vánoci. Je tak potřeba hledat jiné způsoby, jak jim pomoci.

Proto jsme v Lama Energy oslovili naše starší zákazníky a během pandemie koronaviru jsme jim zaslali dodatky s individuálním cenovým ujednáním. Díky tomu mohli senioři snížit výdaje za plyn a této možnosti využila skoro polovina z nich.

Jsme rádi, že jsme mohli tímto způsobem pomoci a věříme, že společně překonáme všechny možné krize, které nás v budoucnu mohou čekat.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.