Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Každá koruna se počítá: Pomáháme seniorům ušetřit za plyn

Patnáct měsíců. Tak dlouho se v České republice potýkáme s pandemií koronaviru, při které bylo více než kdy jindy potřeba lidské sounáležitosti a solidarity. Dopady toto onemocnění totiž nemělo jen na ty, kteří jím onemocněli, ale bez nadsázky lze říct, že se poslední rok nějakým způsobem podepsal na každém z nás.

Dopady pandemie

Pomineme-li dlouhodobé zdravotní následky, o kterých hovoří drtivá většina těch, kteří toto onemocnění prodělali, zmínit musíme i ekonomické dopady.

Ohroženou skupinou jsou i senioři

Pandemie se tak dotýká i těch, kterých by se za jiných okolností dotknout nemusela, a to právě probíhajícím zdražováním. Ohroženou skupinou jsou i senioři, kteří sice před více jak půl rokem obdrželi od státu jednorázový příspěvek ve výši 5000 Kč, ten však ve většině případů padl na výdaje spojené s Vánoci. Je tak potřeba hledat jiné způsoby, jak jim pomoci.

Proto jsme v Lama Energy oslovili naše starší zákazníky a během pandemie koronaviru jsme jim zaslali dodatky s individuálním cenovým ujednáním. Díky tomu mohli senioři snížit výdaje za plyn a této možnosti využila skoro polovina z nich.

Jsme rádi, že jsme mohli tímto způsobem pomoci a věříme, že společně překonáme všechny možné krize, které nás v budoucnu mohou čekat.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám na sebe kontakt

Lama poradí

Chcete přejít k LAMĚ z pohodlí domova?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama service

Poskytuje komplexní energetické služby, provoz a servis zdrojů elektřiny a tepla, rekonstrukce a výstavbu nových zdrojů.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.