Informace o zpracování osobních údajů a souhlasu s oslovením společností LAMA energy a.s.

Informace o zpracování osobních údajů a souhlasu s oslovením společností LAMA energy a.s.

V rámci Akce budeme zpracovávat Vámi poskytnuté osobních údaje, tj. jméno, příjmení, emailová adresa, telefonní číslo, ulice a číslo popisné, město a PSČ pro účely poskytnutí Benefitu, vyhodnocení této Akce, zasílání informačních emailů týkajících se Akce a Benefitu, a to po dobu čerpání Benefitu a následně po dobu 12 měsíců z důvodu vyhodnocení Akce a průzkumu spokojenosti s poskytnutým Benefitem. Poté budou veškeré údaje anonymizovány nebo smazány. Podrobné informace o zpracování osobních údajů společností LAMA energy a.s. naleznete zde.

Souhlasím se sdělováním informací o důležitých změnách, výhodných produktech a službách LAMA energy a.s. a třetích subjektů. Třetími subjekty, jejichž produkty a služby propagujeme, jsou členové koncernu LAMA ENERGY GROUP (zejména LAMA ENERGY GROUP a.s., Telly s.r.o., LAMA service s.r.o. a další).

Tento souhlas je platný po dobu jednoho (1) roku od jeho udělení, neodvoláte-li jej dřív. Způsob odvolání Vašeho souhlasu naleznete zde.

Nechte nám na sebe kontakt

Lama poradí

Chcete přejít k LAMĚ z pohodlí domova?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama service

Poskytuje komplexní energetické služby, provoz a servis zdrojů elektřiny a tepla, rekonstrukce a výstavbu nových zdrojů.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.