Informace o zpracování osobních údajů a souhlasu s oslovením společností LAMA energy a.s.

Informace o zpracování osobních údajů a souhlasu s oslovením společností LAMA energy a.s.

V rámci Akce budeme zpracovávat Vámi poskytnuté osobních údaje, tj. jméno, příjmení, emailová adresa, telefonní číslo poskytnutí Benefitu, vyhodnocení této Akce, zasílání informačních emailů týkajících se Akce a Benefitu, a to po dobu čerpání Benefitu a následně po dobu 12 měsíců z důvodu vyhodnocení Akce a průzkumu spokojenosti s poskytnutým Benefitem. Poté budou veškeré údaje anonymizovány nebo smazány. Podrobné informace o zpracování osobních údajů společností LAMA energy a.s. naleznete zde.

Souhlasím se sdělováním informací o důležitých změnách, výhodných produktech a službách LAMA energy a.s. a třetích subjektů. Třetími subjekty, jejichž produkty a služby propagujeme, jsou členové koncernu LAMA ENERGY GROUP (zejména LAMA ENERGY GROUP a.s., Telly s.r.o., LAMA home s.r.o. a další).

Tento souhlas je platný po dobu jednoho (1) roku od jeho udělení, neodvoláte-li jej dřív. Způsob odvolání Vašeho souhlasu naleznete zde.

Nechte nám
na sebe kontakt

Lama energy

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.