Smluvní dokumentace pro domácnosti

V případě, že jste se rozhodli uzavřít smlouvu s naší společností, pokračujte prosím podle následujících pokynů:

  • Vytiskněte všechny náležité dokumenty ve dvou vyhotoveních
  • Vyplňte zvýrazněné kolonky
  • Podepište všechny formuláře
  • Přiložte kopii nebo originál Vaší poslední faktury za odběr plynu / elektřiny (originál Vám bude vrácen zpět s námi podepsanou smlouvou)
  • Pokud máte se současným dodavatelem uzavřenou smlouvu na dobu určitou, je potřeba nám oznámit datum, kdy tato smlouva končí. Uvedenou informaci zjistíte u  Vašeho současného dodavatele na základě písemného dotazu. Získané vyjádření prosím zašlete společně s vámi podepsanou smlouvou s naší společností.

Adresa, na kterou můžete odesílat vyplněné smlouvy: LAMA energy a.s., Gudrichova 763,       747 41 Hradec nad Moravicí.

Naši pracovníci zákaznického centra doplní nezbytné chybějící údaje ve smlouvě a jedno námi podepsané vyhotovení odešlou zpět na Vaši doručovací adresu.

Vzor vyplněné smlouvy pro domácnosti

Smlouva

Plná moc

V případě, že máte více odběrných míst, stačí vyplnit přílohu pro plyn a doplnit EIC kódy odběrných míst do plné moci. Pro více odběrných elektrické energie vyplňte tuto přílohu a doplňte do plné moci EAN kódy odběrných míst.

Pokud si s vyplněním dokumentů nevíte rady, můžete si zobrazit jako vzor již vyplněné fiktivní smlouvy, nebo kontaktujte naše zákaznické centrum.

Pro správné zobrazení dokumentů ve formátu pdf doporučujeme mít nainstalovánu aktuální verzi programu Adobe Reader, který můžete stáhnout zde.

 

Ke stažení