Ušetřete na energiích díky změně dodavatele. Jak na to?

Ušetřete na energiích díky změně dodavatele. Jak na to?

Ušetřete na energiích díky změně dodavatele. Jak na to?

Aktuální ekonomická situace, kterou vyvolala pandemie koronaviru, se začíná pomalu projevovat v nespočtu českých domácností. Ty tak zcela logicky musí hledat způsoby, jak si finančně ulevit, a to nejen v krátkodobém měřítku. Lze totiž očekávat, že finance budou velkou výzvou pár následujících let.

Jedním ze způsobů, jak ulevit rodinnému rozpočtu, je snížení nákladů na energie. Než abyste však uváděli do praxe mnohé způsoby, které mají snížit spotřebu a které vám v důsledku ušetří naprosté minimum, zaměřte se na více přímočaré řešení. Tím je změna dodavatele.

V tomto ohledu však více než kdy jindy vstupuje do hry lidská paměť, a tak se této možnosti lidé z obavy nad horou byrokracie brání. Mění se však nejen doba, ale i poskytované služby a předně způsob komunikace se zákazníky. Změna dodavatele tak nemusí nutně znamenat nepohodlí, desítky telefonátů a několikaměsíční čekání na zázrak. Stačí se jen obrátit na takového dodavatele, který má komfort svých zákazníků na prvním místě.

Jednoduchý přechod nabízí i tradiční český dodavatel energií LAMA energy, který na českém trhu působí již od roku 2007, kdy došlo k liberalizaci tohoto odvětví. Na rozdíl od jednoúčelových firem, které přeprodávají energetické komodity, je LAMA energy součástí firemní skupiny LAMA ENERGY GROUP s vlastní těžbou ropy a plynu z jižní Moravy. Plyn těžený v rámci této skupiny tak pokrývá potřebu zákazníků z jedné pětiny a díky tomu je společnost do velké míry nezávislá na výkyvech trhu. Domácí těžba tak ovlivňuje cenu energií, které LAMA energy nabízí vždy levněji než dominantní dodavatelé v regionech.

I v této době proto LAMA energy nabízí výhodné tarify a nový zákazník může ušetřit až 13000,- za dva roky. Společnost si také zakládá na férovém jednání a smluvní podmínky neobsahují žádné skryté provize a poplatky spojené s uzavřením či vypovězením smlouvy. Prioritou je však pro společnost přechod od jiného dodavatele zákazníkům co nejvíce ulehčit.

S LAMOU ušetříte až 13 000 Kč* za 2 roky. Nejlevnější dodavatel elektřiny a plynu! -> Chci přejít k Lamě

Na webových stránkách LAMA energy stačí vyplnit své kontaktní údaje v jednoduchém formuláři a následně se vám specialista ze společnosti ozve a prodiskutujete spolu, kde můžete ušetřit a co je potřeba udělat pro změnu dodavatele. Není se však třeba bát zbytečné administrativní zátěže, společnost všechno vyřídí za vás a samozřejmě zdarma. Pro zákazníky je navíc k tarifům připravena i výhodná nabídka telefonování a dat a výhodná nabídka digitální a satelitní televize.

Řešíte-li tak vaši stávající finanční situaci, zaměřte se na změnu dodavatele energií, díky které můžete podstatně ulevit rodinnému rozpočtu a ušetřené peníze investovat tam, kde jsou potřeba.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám na sebe kontakt

Lama poradí

Chcete přejít k LAMĚ z pohodlí domova?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama service

Poskytuje komplexní energetické služby, provoz a servis zdrojů elektřiny a tepla, rekonstrukce a výstavbu nových zdrojů.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.