Skupina LAMA je připravena přijmout zákazníky padlých alternativních dodavatelů

Skupina LAMA je připravena přijmout zákazníky padlých alternativních dodavatelů

Skupina LAMA je připravena přijmout zákazníky padlých alternativních dodavatelů

Český trh s energiemi zažívá bezprecedentní situaci. Po krachu větších i menších alternativních dodavatelů se ocitlo přibližně jeden milion zákazníků u dodavatelů poslední instance, kde jim hrozí nárůst poplatků za energie ve formě stovek procent. Zákazníci, kteří chtěli ušetřit se tak najednou ocitli v situaci, kdy by skokové navýšení cen energií, měli oni sami odskákat. U dodavatelů poslední instance se tak může stát, že budou muset platit až o 300 % vyšší cenu, než měli dohodnutou u svého původního dodavatele.

Porovnani ceny u DPI

LAMA energy, jako ryze česká společnost se silným ekonomický zázemím a hlavně vlastní těžební infrastrukturou, nabízí těmto zákazníkům pomocnou ruku v podobě férové nabídky tarifů. Vzhledem k tomu, že je LAMA energy součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP, do jejíhož portfolia patří i těžební vrty ropy a zemního plynu na jižní Moravě nebo například poskytovatel internetové televize Telly, můžou se zákazníci spolehnout na stabilitu a spolehlivost tohoto tradičního českého dodavatele energií.

„Pro naše zákazníky nakupujeme elektřinu i zemní plyn v dlouhodobém předstihu a díky konzervativní nákupní strategii minimalizujeme rizika plynoucí z nestability velkoobchodního trhu. Zároveň v rámci skupiny LAMA těžíme vlastní plyn a ropu na jižní Moravě a díky tomu nejsme do značné míry závislí na výkyvech trhu, to nám dává velkou výhodu proti jiným dodavatelům,“ říká Jakub Tobiáš z LAMA energy.

Mnoho zákazníků již tuto skutečnost vnímá a má zájem přestoupit od dodavatele poslední instance ke spolehlivé Lamě. V těchto dnech se tak může stát, že bude přetížená zákaznická linka, která byla posílena, nicméně zájem je enormní. „Prosíme zákazníky o trpělivost, pokud se nám nemohou dovolat z důvodu přetížení na naši zákaznickou linku 553 759 669, mohou nás kontaktovat také prostřednictvím vyplnění formuláře na našich webových stránkách, nebo nám mohou napsat na email zakaznik@lamaenergy.cz. O každého zájemce bude postaráno. Poprosíme jen o trpělivost s odbavením, které je pro nás v těchto dnech velkou výzvou,“ doplňuje Jakub Tobiáš z marketingového oddělení LAMA energy.

I v této mimořádné situaci jsme připraveni převzít zákazníky v režimu DPI (dodavatel poslední instance).

Zpět na výpis novinek

Nechte nám na sebe kontakt

Lama poradí

Chcete přejít k LAMĚ z pohodlí domova?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama service

Poskytuje komplexní energetické služby, provoz a servis zdrojů elektřiny a tepla, rekonstrukce a výstavbu nových zdrojů.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.