LAMA energy se stala dodavatelem plynu pro hlavní město Praha

LAMA energy se stala dodavatelem plynu pro hlavní město Praha

LAMA energy se stala dodavatelem plynu pro hlavní město Praha

Společnost LAMA energy, člen LAMA ENERGY GROUP, dodává v letošním roce plyn do budov hlavního města Prahy. Mezi objekty, do kterých LAMA ENERGY GROUP dodává plyn, patří sídlo magistrátu nebo technické zázemí Pražského orloje na Staroměstském náměstí.

Do čtrnácti budov, které jsou pod správou Pražského magistrátu, dodává plyn a elektřinu společnost LAMA energy. Mezi místa, kam LAMA dodává energie, patří například budova městské policie v Korunní ulici, Magistrát hlavního města Prahy nebo technické zázemí Orloje na Staroměstském náměstí. „Dodávka energií pro Staroměstský orloj je pro nás cenná reference. Praze dodáváme plyn, který sami těžíme z našich vrtů na jižní Moravě,“ říká tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP Andrej Čírtek.

LAMA energy se specializuje na dodávky zemního plynu a elektřiny odběratelům ve všech segmentech trhu v České republice. V roce 2007 začala dodávat plyn velkým průmyslovým podnikům v ČR, od roku 2009 dodává plyn i domácnostem a v roce 2011 rozšířila své portfolio i na dodávky elektřiny a expandovala na trh ve Slovenské republice. Mezi odběratele plynu a elektřiny od LAMA energy patří významné průmyslové podniky, teplárny, nemocnice i úřady.

Celkový obrat holdingu LAMA ENERGY GROUP byl v loňském roce, i společně s aktivitami mimo Evropu, 16,4 miliardy korun. Součástí skupiny LAMA je i rychle rostoucí virtuální operátor LAMA mobile s tarifikací po vteřinách již od začátku hovoru.

Zpět na výpis novinek

Nechte nám na sebe kontakt

Lama poradí

Chcete přejít k LAMĚ z pohodlí domova?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo napište!

Jsme součástí skupiny
LAMA ENERGY GROUP

Věříme, že každý nápad a příležitost může mít vysokou hodnotu, pokud ji správně uchopíte. A o to se v našem podnikání snažíme každý den. Hlavními obory našeho podnikání jsou energetika, teplárenství, ropa a zemní plyn a telekomunikace. LAMA ENERGY GROUP zaměstnává více než sedm set lidí. Naše hlavní obchodní aktivity se soustředí na střední Evropu a Severní Ameriku.

Lama solar

Zkušená česká firma, která se zaměřuje na výstavbu obnovitelných zdrojů pro domácnosti, firmy a velkoodběratele.

Lama service

Poskytuje komplexní energetické služby, provoz a servis zdrojů elektřiny a tepla, rekonstrukce a výstavbu nových zdrojů.

Lama lighting

Firma se zaměřuje na dodávky a montáže úsporného osvětlení. „Na klíč“ provádí výstavbu nové inteligentní osvětlovací soustavy.

Lama Energy Group

Český firemní holding, který se zabývá dodávkou energií, těžbou ropy a plynu, teplárenstvím a poskytováním služeb digitální televize, mobilního volání a datového spojení.

Lama Energy

Tradiční český dodavatel levnéhé plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, který má výhodu ve vlastní těžbě plynu na jižní Moravě.

LAMA kominictvi

Staráme se o 100% kondici vašich komínů. Provádíme pravidelné kontroly a čištění komínů.

Lama home

Naše nejmladší divize LAMA home Vám pomůže s profesionální projekcí a realizací té nejlepší možné kombinace technologií, které jsou na trhu dostupné.

Manlomka

Manlomka je chráněná dílna, která byla založena v roce 2008. Zaměřuje se na výrobní, rukodělné práce a je také poskytovatelem náhradního plnění.

telly

Přední provozovatel satelitní a internetové televize s řadou exkluzivních sportovních programů s více než desetiletou historií, který poskytuje i služby připojení k internetu.