Zákazníci LAMA energy pořídí Telly se slevou

014257

 

Na českém trhu placených televizních služeb se objevila nová značka Telly. Nejde o nového hráče. K proměně značky DIGI TV na Telly se rozhodl operátor, který v ČR působí od roku 2006. Telly tedy patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP stejně jako dodavatel energií LAMA energy.

Být zákazníkem LAMA energy se tak vyplatí dvojnásob. Například internetovou a satelitní televizi Telly si pořídí se slevou 10 %. Aby zákazníci nekupovali zajíce v pytli mohou si ji zdarma vyzkoušet na celý měsíc. Pokud k tomu přidají i pevný internet od Telly dostanou slevu dalších 100 Kč měsíčně. Také neomezené mobilní volání od Telly pod značkou LAMA mobile mohou mít zákazníci ze skupiny LAMA jen za 399 Kč.

Internetová televize nahradí klasickou anténu

Moderní televizní příjem dnes řeší stále více diváků prostřednictvím internetového připojení, které tak doplňuje a v mnoha domácnostech rovnou nahrazuje klasickou televizní anténu. Není to nic složitého, spolehlivý internet, který zajistí kvalitní příjem televizního vysílání má většina domácností.  Například Telly nabízí pevné připojení k internetu, které je dostupné pro více než 3,8 mil. českých domácností.  Rostoucí zájem nových zákazníků o internetovou televizi potvrzuje i zkušenost Telly, kdy zákazníci místo přechodu na DVB-T2 volí raději jiný typ příjmu a placenou televizi.

V čem je Telly lepší než televize přes „klasickou“ anténu?

Je toho hodně. K hlavním výhodám patří samozřejmě spousta televizních programů, které v terestrice vůbec nenajdete. Jako příklad uveďme HBO, National Geographic, Filmbox, Discovery, Viasat, Cartoon Network, Disney Channel a mnoho dalších stanic s filmy, dokumenty, dětskými pořady. Sportovní fanoušci dobře ví, že například stanice Premier Sport nebo DIGI Sport, Eurosport, Nova Sport a další v bezplatném vysílání určitě nejsou. Dalším důvodem jsou moderní funkce, které přicházejí s internetovou televizí. Hodně oblíbený je týdenní archiv pořadů, který diváka zbavuje závislosti na televizním programu a dává mu svobodu dívat se na oblíbený pořad, kdy on chce. Také přeskakování reklam a obecně posun v programu mají diváci rádi. S rostoucí úhlopříčkou našich televizorů je jasným argumentem kvalita televizního vysílání, tedy kolik stanic od vašeho operátora dostanete v HD rozlišení. A tady terestrika silně zaostává za placenými službami, ať jde o satelit, kabel nebo internetovou televizi. V neposlední řadě hraje roli, že dnes se dá televize sledovat i jinak než doma v obýváku. Televizi dáte do mobilu, tabletu, počítače a vezmete si s sebou kamkoli jedete. Až se opět otevřou hranice tak se na Telly podíváte po celé Evropské unii.

Telly vyzkoušíte bez závazků na celý měsíc zdarma

Telly se dá vyzkoušet bez set-top boxu na moderních televizích Samsung či chytrých televizích s operačním systémem Android (např. Sony, Philips, TCL, JVC, Toshiba, Orava, Xiaomi a další). Brzy bude mít Telly i aplikace pro chytré televizory LG. Vyzkoušet lze Telly na všech běžných mobilních zařízeních, počítačích, tabletech. Službu si aktivujete jednoduše on-line.

Nabídka Telly je jednoduchá a férová

V základní nabídce jsou 3 balíčky. Malý balíček za 200 Kč je vstupní branou pro lidi, kteří ještě nemají s výhodami placené televize zkušenosti. Střední balíček za 400 Kč je takovou zlatou střední cestou se skvělým poměrem cena/výkon a Velký balíček za 600 Kč je pro ty, co nemají rádi kompromisy. Ke každému balíčku je možno dokoupit si balíček HBO a k němu i službu HBO GO. V nabídce je i samostatný balíček Sport za 250 Kč se všemi sportovními stanicemi pro ty, kteří chtějí sledovat pouze sportovní programy. Sportovní programy lze objednávat také na jeden, tři nebo sedm dní již od 80 Kč.

 

S LAMOU ušetříte až 13 000 Kč* za 2 roky. Nejlevnější dodavatel elektřiny a plynu! -> Chci přejít k Lamě