Česká energie pro váš život
Dodavatel plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele a velkoodběratele

LAMA ENERGY GROUP

Společnost LAMA energy a. s., která je zastřešena holdingovou společností LAMA ENERGY GROUP. Skupina je dynamicky se rozvíjející kapitálově silné uskupení ryze českých firem podnikajících ve středoevropském, asijské a severoamerickém regionu. Do skupiny patří kromě LAMA energy a. s., která se specializuje na prodej plynu a elektřiny koncovým zákazníkům, i  LAMA GAS & OIL, která se zaměřuje na těžbu ropy a plynu a výstavbu těžební infrastruktury v regionu jižní Moravy. Skupina LAMA je v současnosti jeden ze dvou subjektů na českém trhu, který plyn zároveň těží a dodává odběratelům.

Název skupiny je odvozen od jména jejího zakladatele, podnikatele Petra Lamicha.

LAMA energy, a. s. se specializuje na obchodování se zemním plynem. Od roku 2009 nabízí zemní plyn firmám i domácnostem.

LAMA energy, a. s. působí na trhu zemního plynu od roku 2007. Pro technologické účely odebírá její plyn například Mlékárna Klatovy nebo Continental Barum. Od roku 2009 nabízí plyn i domácnostem. V květnu 2011 skupina LAMA rozšířila své služby i na Slovensku. V červenci 2011 vstupuje na trh s elektřinou v ČR.

LAMA energy, a. s. si zakládá na férovém jednání se zákazníky ze segmentu velkoodběratelů i maloodběratelů. Smluvní podmínky neobsahují žádné skryté provize a poplatky spojené s uzavřením či vypovězením smlouvy.

V segmentu domácností LAMA energy, a. s. garantuje cenu komodity vždy levněji, než je cena největšího dodavatele v regionu. Tuto cenu dokáže garantovat díky tomu, že zhruba 20% dodávek plynu pokrývá z vlastní těžby v České republice, 50% výhodnou koupí plynu na energetické burze v období, kdy je plyn nejlevnější a pouze 30% pokrývají dodávky drahého plynu z Ruské federace.

O firemní skupině LAMA ENERGY GROUP

LAMA ENERGY GROUP je dynamicky se rozvíjející kapitálově silná skupina.  Do skupiny LAMA ENERGY GROUP patří kromě LAMA energy, a. s., která se specializuje na obchod se zemním plynem, i LAMA GAS & OIL (původně Česká naftařská společnost s. r. o.), která se zaměřuje na vlastní těžbu a výstavbu těžební infrastruktury. Skupina LAMA v současnosti na českém trhu těží plyn a zároveň ho dodává i odběratelům. Ve 4. kvartálu roku 2013 navíc spustila nového virtuálního operátora LAMA MOBILE. Pod názvem Petrolama působí skupina také v Severní Americe, kde se úspěšně věnuje těžby ropy v provincii Severní Alberta.